Murat Terlemez kimdir? Murat Terlemez Biyografi - RiweBLog.Com
Ünlü İnsanlar

Murat Terlemez kimdir? Murat Terlemez Biyografi

Murat Terlemez kimdir?, siz değerli okurlarımız için bu biyografimizde Araştırmacı-Yazar olarak tanınan Murat Terlemez hakkında bilgi vermek istedik.  Murat Terlemez kaç yaşında?, Murat Terlemez nereli?  gibi sorularınızı da cevaplamış olalım..

Murat Terlemez kimdir?

Murat Terlemez kimdirMurat Terlemez, 1989 İstanbul doğumlu olan Terlemez, liseyi Emirgân Boğaziçi Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde, lisans eğitimlerini Spor Yöneticiliği, Sosyoloji, İşletme, Yönetim Organizasyon ve Beden Eğitimi alanlarında, yüksek lisans eğitimlerini Psikoloji ve Spor Yönetimi anabilim dallarında tamamlamış olup doktora eğitimini ise halen Spor Yöneticiliği alanında sürdürmektedir.

Üniversitelerde etkinlik başkanlığı ve bölüm temsilcilikleri yapan, çok sayıda gönüllü görevde ve sosyal farkındalık projelerinde yer alan, farklı alanlarda antrenörlükleri, lisansları ve hakemlik belgeleri olan, çeşitli eğitimleri ve başkaca sertifika programlarını (Danışmanlık/Eğitim Merkezleri, Enstitüler ve Dernekler) başarıyla bitiren ve sempozyumlara (Psikoloji ve Spor Tarihi) katılım sağlayan, bildiri ve makaleleri bulunan Murat Terlemez’in, Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği ile Spor Bilimleri Derneği’nde üyeliği bulunmaktadır.

Murat Terlemez Kitaplarında, psiko-sosyal konular ile olaylar, tarihe yolculuk temaları, bilimsel bilgiler ile hikâyeleştirmeler ve kişisel gelişimin değerleri ön plana çıkmaktadır. Basılmış üç adet kitabı (Frau, Dil-Küşâ, Sen Bir Şey Değil Her Bir Şeysin) bulunmaktadır. Ayrıca on altı senelık çalışma hayatının sekiz seneını özel sektörde geçirmiş olup son sekiz seneını ise halen bir kamu kuruluşunda devam ettirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu